Spotkanie – 18.09.2010 r.

Zgodnie z rocznym planem działania w dn.18.09.2010 o godz. 12.00 odbyło się w Klubie Garnizonowym zebranie ogólne Koła nr 19 SKMP ONZ w Szczecinie. Tematyką zebrania były: nowelizacja statutu Stowarzyszenia, zasady nadawania medalu pamiątkowego Stowarzyszenia, nowe zasady wniosków awansowych, problemy wynikające z okólnika ZG Stowarzyszenia z dn. 29.09.2010 oraz sprawy organizacyjne Kola nr 19.

Przed zebraniem zwiedziliśmy wystawę pt.?Misje pokojowe WP na świecie?, którą przygotował Pan Mirosław Borowski przy pomocy członków naszego Koła – Kazimierza Jankowskiego, Henryka Krukiewicza, Wojciecha Przygodzkiego oraz Mariana Wieczerzaka. Miłym akcentem zebrania było przyjęcie do naszego Stowarzyszenia Kol. Zbigniewa Królikowskiego ze Stargardu Szczecińskiego.

Ostatnim punktem Zebrania były sprawy organizacyjne dot. naszego grudniowego zebrania. Zdecydowaliśmy że będzie to zebranie na które zaprosimy nasze Rodziny oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych organizacji paramilitarnych oraz uczestników misji w Iraku i Afganistanie. Podkreślić należy że Zebranie przebiegło w miłej i twórczej atmosferze – za co Koleżankom i Kolegom dziękuję.

Już dzisiaj zapraszam na spotkanie w dn. 18.12.2010 – o godz. 12.00 – do Klubu Garnizonowego w Szczecinie.

Pozdrawiam. Prezes Koła nr 19 – płk Adam Kulbiej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette