Zebranie – 20.02.2010

W dniu 20 lutego br. w Klubie Garnizonowym w Szczecinie odbyło się zebranie ogólne koła nr 19 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ. Było to pierwsze w tym roku zebranie ? ważne ze względu na przyjmowane na nim główne kierunki działania oraz przedsięwzięcia organizacyjne koła.


Dokonano oceny realizacji przedsięwzięć w 2009 roku oraz podziękowano osobom odpowiedzialnym za ich wykonanie. Zebranie zaakceptowało wykonane działania ? z zaleceniem ich kontynuacji w roku bieżącym. Uznano że w bieżącym roku większą uwagę należy zwrócić na dalszy rozwój kontaktów z Dowództwem 12 DZ, władzami samorządowo-administracyjnymi oraz innymi organizacjami i stowarzyszeniami pozarządowymi. W najbliższym czasie (sprawa w trakcie realizacji) może dojść do spotkania Zarządu Koła z nowym Dowódcą 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej. Na tym spotkaniu zapoznamy Dowódcę 12 DZ z całokształtem działalności SKMP ONZ ze szczególnym uwzględnieniem Szczecina i Województwa Zachodniopomorskiego. W 2010 roku zamierzamy w szerszym zakresie „wykorzystywać” szczecińskie publikatory. Z dotychczasowych doświadczeń wynika że chęć współdziałania jest w tej kwestii dwustronna. Omówiliśmy także plan zebrania majowego. Odbędzie się ono na strzelnicy garnizonowej z udziałem naszych rodzin oraz zaproszonych gości ? członków Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych Poza Granicami Kraju a także członków misji w Iraku i Afganistanie. Planujemy gry, zabawy i konkursy.

Korzystając ze szczególnej okazji (Internet) jeszcze raz dziękuję wszystkim członkom Koła nr 19 za aktywny udział w realizacji zadań organizacyjnych. Serdeczne podziękowania składam koledze Janowi Bibie, który wraz z synami Robertem i Tomaszem wspaniale redagują naszą stronę internetową. Poza tym nasze zebranie przebiegało jak zwykle w miłej koleżeńskiej atmosferze.

Prezes Koła nr 19 – płk Adam Kulbiej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette