Dzień Peacekeeper’a 2010

W dn 22.05.2010 na strzelnicy Bezrzecze odbyło się zebranie Koła nr 19 SKMP ONZ w Szczecinie. Liczny udział wzięli członkowie Koła wraz z rodzinami. Była grochówka, kiełbaski, pieczone kurczaki i inne smakołyki. Atmosfera spotkania była miła i rodzinna. Złożyliśmy życzenia Urodzinowe naszym kolegom ppłk Wojciechowi Przygodzkiemu i Ryszardowi Prabuckiemu.

Wszyscy członkowie Koła nr 19 otrzymali piękne CERTYFIKATY (z podpisem Prezesa ZG – gen Stanisława Woźniaka) potwierdzające ich udział w Misjach Pokojowych ONZ na świecie. Odbyły się także zawody strzeleckie które wygrała kol. Barbara Kalińska a na podium stanęli także kol. Krystyna Borsa i Mirosław Wilczek. Pomoc w organizacji tego spotkania otrzymaliśmy od Generała Marka Tomaszyckiego D-cy 12 DZ – za co z tego miejsca DZIĘKUJEMY. Było miło i przyjemnie – aż na tyle, że postanowiliśmy nasze wrześniowe (18 wrzesień) zebranie odbyć w tej samej formie, w tym samym miejscu i w tym lub bardziej poszerzonym składzie.

Serdecznie pozdrawiam, Prezes Koła nr 19 – płk Adam Kulbiej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette