Spotkanie opłatkowe – 15 grudnia 2018 r.

 

W dniu 15 grudnia 2018 r. w Klubie 5 Pułku Inżynieryjnego odbyło się spotkanie opłatkowe członków koła nr 19.

Prezes koła płk Adam Kulbiej przywitał członków oraz zaproszonych gości. Następnie przedstawił sprawy bieżące i omówił ostatnie spotkanie w Międzyzdrojach. Kolega Andrzej Rauza zdał relację z wyjazdu członków naszego koła na spotkanie uczestników misji UNEF II w Warszawie.

Wiceprezes koła ppłk Ryszard Kaliński opowiedział o Wigiliach spędzanych na misjach w Kambodży i Libanie co spotkało się z dużym zainteresowanie obecnych na spotkaniu.

W dalszej części spotkania głos zabierali prof. dr hab. Grzegorz Ciechanowski i Pani Prezes Janina Koptas. Spotkanie upłynęło w miłej i świątecznej atmosferze z życzeniami z okazji nadchodzących Świąt i Nowego Roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uroczystości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: fsockopen(): unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /home/skmponz/domains/skmponz.szczecin.pl/public_html/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette