Zebranie ogólne koła – 10.08.2019 r.

W dniu 10.08.2019 r. odbyło się zebranie ogólne koła. Z uwagi na to że w tym roku obchodzimy 20 lecie powstania SKMP ONZ zebranie miało uroczysty charakter. Dwóch naszych kolegów Panowie Andrzej Habyk i Henryk Wojtynek zostało odznaczonych Odznaką Honorową Gryfa Zachodniopomorskiego przez przedstawiciela Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Pana Wojciecha Dorżynkiewicza – gratulujemy kolegom odznaczeń.

Następnie Prezes koła płk Adam Kulbiej i v-ce Prezes Ryszard Kaliński wręczyli medale „Za Zasługi Dla SKMP ONZ” kolegom: Janowi Bibie, Bogdanowi Jabłońskiemu i Mirosławowi Wilczkowi, przyznane przez Zarząd Główny SKMP ONZ, również gratulujemy kolegom odznaczeń.

Jedenastu członków naszego koła otrzymało podziękowania od Zarządu Koła które wręczyli Prezes koła płk Adam Kulbiej i v-ce Prezes ppł Ryszard Kaliński, są to: Pani Krystyna Borsa i Panowie: Prof. dr hab. Grzegorz Ciechanowski, Andrzej Habyk, Andrzej Rauza, Zbigniew Królikowski, Zenon Szewczuk, Henryk Tomczak, Edward Krysiak, Edward Modrykamień, Leszek Och i Henryk Wojtynek. Wszystkim wyróżnionym składamy gratulacje.

Następnie Profesor Grzegorz Ciechanowski w krótkim wystąpieniu przedstawił genezę i historię Misji Pokojowych ONZ, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony członków koła.

Pani Prezes koła ZKRP i BWP Janina Koptas złożyła gratulacje z okazji dwudziestej rocznicy powstania SKMP ONZ.

Szczegóły współpracy Urzędu Miejskiego z organizacjami Kombatanckimi omówił Pan Henryk Krudos i zaprosił nasze Stowarzyszenie do współpracy.
Ppor. rez. Andrzej Wincza pokrótce zapoznał zebranych ze zbiorami z prywatnej kolekcji nawiązującej do historii oręża polskiego.

Na zakończenie zebrania koledzy Andrzej Habyk i Henryk Wojtynek poinformowali o bieżących pracach koła, kolega Andrzej Habyk przedstawił informację o wystąpieniu na sesji Rady Miasta.

Prezes koła płk Adam Kulbiej i v-ce Prezes ppłk Ryszard Kaliński podziękowali członkom koła za dotychczasową pracę.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: fsockopen(): unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /home/skmponz/domains/skmponz.szczecin.pl/public_html/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette