VI Krajowy Zjazd Delegatów SKMP ONZ

Koleżanki i Koledzy,
W dn. 29 – 30 września br. uczestniczyłem wraz naszym skarbnikiem kol. Edwardem Modrykamień w VI Krajowym Zjeździe Delegatów SKMPONZ odbytym w Warszawie.
Celem Zjazdu było podsumowanie działalności Zarządu Głównego oraz w ogólnym aspekcie całości Stowarzyszenia. Określono również „Program i główne kierunki działalności Stowarzyszenia na lata 2023 – 2027” oraz dokonano wyboru nowych władz naczelnych Stowarzyszenia. W ramach Zjazdu miały miejsce wymiana doświadczeń i poglądów na różne aspekty działalności Stowarzyszenia i poszczególnych kół, czemu towarzyszyła intensywna i merytoryczna dyskusja. Ustępującemu Zarządowi Głównemu udzielono absolutorium i wybrano nowych członków władz na kolejną kadencję. Prezesem Prezydium Zarządu Głównego został ponownie kol. gen. dr Stanisław Woźniak, co zostało przyjęte przez delegatów z zadowoleniem, gdyż unikalne doświadczenie i dorobek gen. Woźniaka procentować będą w bieżącej działalności Stowarzyszenia podczas kolejnych lat.
Zjazd odbywany był w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym KZRS i był bardzo sprawnie prowadzony przez przewodniczącego obrad kol. Waldemara Wojtana, przy pełnym zabezpieczeniu technicznym sali obrad i logistycznym dla wszystkich 74 delegatów przybyłych z całego kraju.

Była to również doskonała okazja do rozmów i wymiany doświadczeń z kolegami i towarzyszami broni z odległych już w czasie wspólnych działań podczas różnych misji pokojowych i stabilizacyjnych.

Prezes gen. bryg. Marek Ojrzanowski

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.


Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette