Zebranie ogólne koła – 23 marzec 2019 r.

W dniu 23 marca 2019 r. w Klubie 12 Dywizji odbyło się zebranie ogólne Koła nr 19.

Przybyłych na zebranie przywitał v-ce Prezes koła ppłk Ryszard Kaliński, po czym złożył życzenia urodzinowe i wręczył „List Gratulacyjny” od Prezesa Zarządu Głównego SKMP ONZ gen. bryg. w st. spocz. dr Stanisława Woźniaka, Panu Pułkownikowi Marianowi Wieczerzakowi.

Uroczyście wręczono nowe legitymacje członkom koła obecnym na zebraniu.
Przyjęto nowych członków koła, są to koledzy: kpr Jan Palma oraz szer. Marek Nadolski, uczestnicy misji UNEF II , którzy przedstawiając się opowiedzieli o zadaniach które wykonywali w ramach misji będąc w Egipcie. Zebrani jednogłośnie opowiedzieli się za przyjęciem kolegów w poczet członków SKMP ONZ Koła nr 19 w Szczecinie.

Informację o współpracy naszego koła z instytucjami państwowymi: Urząd Marszałkowski. Urząd Wojewódzki, Urząd Miejski, Dowódca 12 Dywizji, spotkaniu z młodzieżą Szkoły Podstawowej w Widuchowej , przedstawił kolega Andrzej Habyk członek zarządu koła.

Kolega Henryk Wojtynek członek zarządu koła, omówił udział delegacji naszego koła w uroczystościach rocznicowych które się odbyły w Wałczu i Kołobrzegu oraz czekających nas w Siekierkach z okazji 74 Rocznicy Forsowania Odry.

W trakcie zebrania zachęcano kolegów do jeszcze większego udziału w pracach koła.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zebrania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette