Spotkanie Zarządu Koła z Dowódcą 12 Dywizji Zmechanizowanej Panem gen. dyw. Maciejem Jabłońskim. – 16.04.2019

W dniu 16.04.2019 r. w Sztabie 12 Dywizji Zmechanizowanej odbyło się spotkanie Dowódcy Dywizji Pana gen. dyw. Macieja Jabłońskiego z Zarządem Koła.

Zarząd Koła nr 19 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ reprezentowali: Prezes płk Adam Kulbiej, v-ce Prezes ppłk Ryszard Kaliński, członkowie zarządu panowie st. chor. szt. Andrzej Habyk i st. chor. szt. Henryk Wojtynek oraz Członek Honorowy naszego koła ppłk prof. dr hab. Grzegorz Ciechanowski.

Prezes Zarządu Koła przedstawił główne kierunki pracy i zamierzenia koła na rok bieżący. Poinformował także o szeregu przedsięwzięć które podejmuje koło na terenie Szczecina i regionu w tym o spotkaniach w szkołach i instytucjach z którymi współpracujemy.
O bardzo ważnych dla naszej działalności spotkaniach z młodzieżą, poinformowali Pana Generała st. chor. szt. Andrzej Habyk i st. chor. szt. Henryk Wojtynek. Pan Profesor Grzegorz Ciechanowski przedstawił informację o współpracy Koła nr 19 Stowarzyszenia Kombatantów Misji Pokojowych ONZ z Uniwersytetem Szczecińskim.

Dowódca Dywizji poinformował o przygotowaniach sprzętu i żołnierzy do wyjazdu na Misję UNIFIL w Libanie. Zaakceptował propozycję Zarządu Koła dotyczącą organizacji spotkań członków naszego koła uczestników misji UNIFIL z kadrą i żołnierzami pododdziałów 12 Dywizji Zmechanizowanej przygotowujących się do misji w Libanie.
Na zakończenie spotkania, Prezes Zarządu Koła płk Adam Kulbiej wręczył Dowódcy Dywizji książkę „Szczecińscy Weterani Misji Pokojowych” pod redakcją Pana Profesora Grzegorza Ciechanowskiego. Spotkanie zakończyło wspólne zdjęcie w Sali Ceremonialnej 12 Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Warning: fsockopen(): unable to connect to www.sweetcaptcha.com:80 (Connection timed out) in /home/skmponz/domains/skmponz.szczecin.pl/public_html/wp-content/plugins/sweetcaptcha-revolutionary-free-captcha-service/library/sweetcaptcha.php on line 81

Kliknij aby dodać emotikonę

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette